Korditseps

Allikas: Kuulmisabi - Kuulmislangus, Kuulmispuue, Tinnitus, Kõrvakuulmine, Meiere Tõbi, Kuuldeaparaat.

Oleme parandanud soolestiku mikrofloorat, sest disbakterioos pärsib immuunsust. Jämesool on immuunsuse kodumaa. Immuunsus oleneb 70% soolestiku mikrofloorast. Bifidobakterid varustavad meid loomulike B-grupi, PP vitamiinidega ja K – väga tähtsa, keerulise vitamiiniga, mis on vajalikud Ca omastamiseks.

Hepatiidihaige tilgutisse lisati korditsepsi ja linchzhi, mõne kuu möödudes oli näha tsirroosi ala vähenemist. Lääne meditsiin ei suuda hävinud kudet taastada. Positiivne tulemus üllatas arste.

1000.a. kogemusega Hiina meditsiin teab, et korditseps taastab maksa ja neerude koe, seega saab taastada ka nende organite välised peeglid – kõrvad ja kuulmise, silmad ja nägemise. Hiina meditsiini seisukohalt on arusaadav, et korditseps aitab, vaadates 5 elemendi tabelit ja selles kahte elementi, vesi – neerud, puu – maks. Võttes arvesse, et korditseps taastab neerude ja maksa koed, siis ülejäänud saab selgeks. Neerud reguleerivad vereringe süsteemi, sh. paljusid vererõhu probleeme. Maks reguleerib immuunsüsteemi. Kõrge immuunsuse puhul ei ole meile ükski infektsioon hirmus.

Soovitused vaegkuuljale

Mul kuulmisega erilist kogemust ei ole, kuid olen saanud paljudel silmad selgemaks, ka enesel. Tähtis on ka vastavate punktide vajutamine ja massaaž. Emal on olnud kuulmisega probleeme, mida praegu pole..., preparaate kasutas peale insulti korralikult. Koe taastamine on muidugi väga pikaajaline protsess. Oluline on teada probleemi põhjust, seda saab individuaalselt analüüsida. Eliksiirid on kõige kallimad, kuid ka enimostetavad tooted.

Kui oled valmis pikajalist kuuri tegema, siis saan aidata nii, et 4 karpi ostad ja 5-s karp siis kingitusena peale. Olen niiviisi tõsiste probleemidega ikka toetanud ja edukalt. Või võimalus olla firma distribuutor- edukatel on ka siis toodet palju käes. Aga sinu puhul vajalik enne isiklik hea kogemus saada.

Lisan blanketi, kus peal hinnad ja PV e. punktid. Tihti on promod, kus teatud koguse punktide pealt tulevad kingitused. Ja kõrvade masseerimine peaks sul juba hommikul voodis algama. Hirmud tuleb endast läbi analüüsida ja õppida rahulikkust igas situatsioonis, ka siis kui surm silme ees!!! Korditsepsi eliksiiri toetaks veel Linchzi kapslitega, saame tugevama toime.


Viited