Korditseps

Allikas: Kuulmisabi - Kuulmislangus, Kuulmispuue, Tinnitus, Kõrvakuulmine, Meiere Tõbi, Kuuldeaparaat.
Redaktsioon seisuga 4. oktoober 2015, kell 21:45 kasutajalt Jan (arutelu | kaastöö) (Uus lehekülg: 'Oleme parandanud soolestiku mikrofloorat, sest disbakterioos pärsib immuunsust. Jämesool on immuunsuse kodumaa. Immuunsus oleneb 70% soolestiku mikrofloorast. Bifidobakterid va...')
(erin) ←Vanem redaktsioon | Viimane redaktsiooni (erin) | Uuem redaktsioon→ (erin)

Oleme parandanud soolestiku mikrofloorat, sest disbakterioos pärsib immuunsust. Jämesool on immuunsuse kodumaa. Immuunsus oleneb 70% soolestiku mikrofloorast. Bifidobakterid varustavad meid loomulike B-grupi, PP vitamiinidega ja K – väga tähtsa, keerulise vitamiiniga, mis on vajalikud Ca omastamiseks.

Hepatiidihaige tilgutisse lisati korditsepsi ja linchzhi, mõne kuu möödudes oli näha tsirroosi ala vähenemist. Lääne meditsiin ei suuda hävinud kudet taastada. Positiivne tulemus üllatas arste.

1000.a. kogemusega Hiina meditsiin teab, et korditseps taastab maksa ja neerude koe, seega saab taastada ka nende organite välised peeglid – kõrvad ja kuulmise, silmad ja nägemise. Hiina meditsiini seisukohalt on arusaadav, et korditseps aitab, vaadates 5 elemendi tabelit ja selles kahte elementi, vesi – neerud, puu – maks. Võttes arvesse, et korditseps taastab neerude ja maksa koed, siis ülejäänud saab selgeks. Neerud reguleerivad vereringe süsteemi, sh. paljusid vererõhu probleeme. Maks reguleerib immuunsüsteemi. Kõrge immuunsuse puhul ei ole meile ükski infektsioon hirmus.

Viited