Kiropraktika

Allikas: Kuulmisabi - Kuulmislangus, Kuulmispuue, Tinnitus, Kõrvakuulmine, Meiere Tõbi, Kuuldeaparaat.

Millel põhineb kiropraktika?

Olla terve tähendab seda, et kõik sinu keha osad funktsioneerivad harmoonilises kooskõlas. Närvisüsteem kontrollib kogu keha toimimist. Iga raku, koe, organi ja süsteemi funktsioneerimine sõltub sellest, kuidas närvisüsteem töötab. Avarii, emotsionaalne stress (muretsemine, negatiivne mõtlemine, hirm), halb rüht, vale toitumine (kemikaalid, alkohol, rohud, toksilised ained, saastatus), korduvad ja monotoonsed liigutused (rutiinne töö) ja paljud igapäevased toimingud võivad põhjustada negatiivset stressi lülisambale, mis võib ärritada närvisüsteemi ning põhjustada üle- või alatalitust. Tulemuseks on valud, sümptomid, ebakõla kogu organismis. Kiropraktikud aitavad leida tekkinud ebakõla ning luua võimalused normaalse funktsiooni taastumiseks. Algpõhjuse korrigeerimisel kaovad valud ja sümptomid tihti ise, inimese kehal on omadus ennast ise tervendada ja taastada tasakaal, kui selleks on loodud õiged tingimused.

Mida kiropraktika ravib?

Kiropraktika eesmärgiks ei ole ravida kindlat organit, vaid korrigeerida selja- ja peaaju omavahelist kommunikatsiooni, et taastada tasakaal organismis. Tänu sellele kaovad tihti pea- ja seljavalud ning võivad paraneda muud vaegused, millega ei osata tihti kiropraktilist ravi seostada (nt. kusepidamatus, kõhukinnisus, sipelgad kätes-jalgades jne). Kui kogu organism töötab harmoonilises kooskõlas, siis tunneb inimene tihti, et tal on ka rohkem energiat.

Soovitused vaegkuuljale - Kiropraktika Stuudio

Ravi tulemus on lähedalt seotud vaegkuulmise põhjusest. Kindlasti tasub konsultatsioonile tulla. Mina kahjuks viipekeelt ei valda ning sellega palun arvestada, kui soovite tulla vastuvõtule.

___________

Kogu info esmase visiidi kohta leiate siit:

http://www.kiropraktikastuudio.ee/esmane-visiit/

Viited