Ravimid mis mõjutavad kuulmist

Allikas: Kuulmisabi - Kuulmislangus, Kuulmispuue, Tinnitus, Kõrvakuulmine, Meiere Tõbi, Kuuldeaparaat.

KLACID SR 500MG MODIF TBL 500MG N5

NÄIDUSTUSED: KLACID SR tablette kasutatakse klaritromütsiinile tundlike mikroorganismide poolt põhjustatud infektsioonide raviks: --- Ülemiste ja alumiste hingamisteede infektsioonid; --- kurgu ja nina-/kõrvakoobaste infektsioonid; --- naha ja pehmete kudede infektsioonid.

KÕRVALTOIMED: On andmeid kuulmise kaotusest klaritromütsiini tagajärjel, mis on ajutise iseloomuga ja tavaliselt peale ravi lõpetamist pöörduv.

KLERIMED 500MG

NÄIDUSTUSED: Klerimedi kasutatakse klaritromütsiinile tundlike mikroorganismide poolt põhjustatud infektsioonidide aviks: kroonilise bronhiidi ägenemine, pneumoonia, tonsillofarüngiit (alates 2. eluaastast), sinusiit, naha ja pehmete kudede infektsioon, otiit (alternatiivina penitsilliinallergia korral), erütrasm, legionelloos, klamüdioos, atüüpilised mükobakterioosid, mükoplasmoos, läkaköha, difteeria, kampülo¬bakterioos, Helicobacter pylori infektsiooniga seotud peptilise haavandi kombineeritud ravi.

KÕRVALTOIMED: On olnud harvu teateid kuulmise kadumisest klaritromütsiini võtmise ajal, mis on ajutise iseloomuga ja ravi lõpetamisel harilikult pöörduv.